Stowarzyszenie Osób Sprawnych i Sprawnych Inaczej UŚMIECH

Stowarzyszenie Osób Sprawnych
i Sprawnych Inaczej “UŚMIECH”

II Bieg Charytatywny „Z sercem na dłoni”

Za nami II Bieg Charytatywny na rzecz Stowarzyszenia „Uśmiech” – „Z sercem na dłoni”!

W niedzielne przedpołudnie spora grupa biegaczy /około 135 osób/, pomimo przejmującego chłodu, stawiła się na starcie II biegu „z serduszkiem”, na terenie  GOKiR w Świerklanach. Punktualnie o godzinie 11.00 zawodnicy wystartowali na trasę, która liczyła 5,5 km i prowadziła ulicami Świerklan oraz leśnymi ścieżkami.  W tym roku udział w biegu wzięli nie tylko biegacze, ale również zawodnicy nordic walking oraz biegacze ze swoimi pieskami. Wszyscy uczestnicy dobiegli do mety, gdzie odebrali pamiątkowe medale. Dalsza część imprezy odbyła się w sali GOKiR, tam nastąpiła  dekoracja zwycięzców oraz gorący poczęstunek przygotowany przez dziewczyny z „Uśmiechu”.

Dziękujemy Akademii Biegania ze Świerklan za wspaniałą organizację imprezy, Staroście Powiatowemu za przekazanie pamiątkowych pucharów i  Honorowy Patronat nad biegiem, Klubowi Radnych „Nasza Gmina”, kierownictwu GOKiR Świerklany za udostępnienie obiektu, firmie Decathlon Rybnik oraz wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej wspaniałej imprezy. Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, przekazane upominki i wpłaty pieniężne.

Największe podziękowania kierujemy do uczestników biegu – pieniądze zebrane z opłat startowych pozwolą na zorganizowanie kolejnych zajęć dla osób niepełnosprawnych i spełnienie ich małych marzeń.

DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszam do galeriihttp://usmiech.org.pl/galeria/ii-bieg-z-sercem-na-dloni/

Agencja reklamy K4ART