Stowarzyszenie Osób Sprawnych i Sprawnych Inaczej UŚMIECH

Stowarzyszenie Osób Sprawnych
i Sprawnych Inaczej “UŚMIECH”

Podróże z „Uśmiechem”/2017.

Okres letni to czas wyjazdów, podróży i wypoczynku. I u nas nie mogło ich w tym roku zabraknąć. Dzięki środkom finansowym pozyskanym od sponsorów, udało nam się zorganizować 2 wycieczki: do Wisły i Goczałkowic oraz do Inwałdu.

W Wiśle atrakcją był przejazd wozami konnymi oraz biesiada z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek w góralskiej kolibie, a w Goczałkowicach podziwialiśmy piękne kwitnące Ogrody Kapias. Druga wycieczka to zwiedzanie Dinolandii, czyli parku z dinozaurami oraz Parku Miniatur w Inwałdzie. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się jeszcze w Wadowicach aby zobaczyć kościół oraz dom-muzeum papieża Jana Pawła II, zjedliśmy również słynne papieskie kremówki w miejscowej cukierni. Obie wycieczki były bardzo udane, pogoda i humory dopisały.
W czasie wakacji 19-osobowa grupa naszych członków i ich rodzin przebywała na wczasach w nadmorskim Sarbinowie. Piękna, słoneczna pogoda, radosna atmosfera sprawiły, że wszyscy uczestnicy wspaniale wypoczęli nad Bałtykiem i pięknie opaleni i naładowani pozytywną energią wrócili do domów.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Agencja reklamy K4ART